Ryzyko budowlano – montażowe. Zadbaj o ubezpieczenie


Ubezpieczenie wszystkich ryzyk budowy oraz montażu dotyczy wszystkich nagłych i nieprzewidzianych szkód, które spowodują utratę bądź zniszczenie przedmiotu ubezpieczenia. Ubezpieczenie to występuje w formule all risk, a oznacza to że możesz zgłosić każdą szkodę która nie jest wyłączona w ogólnych warunkach ubezpieczenia.

Ten typ ubezpieczenia może świetnie sprawdzić się w przypadku domu w budowie. Dzięki temu zapewniamy bezpieczeństwo i pomyślne przeprowadzenie inwestycji – bez ponoszenia żadnych nieprzewidzialnych strat.

Budowa domu to bardzo ważne wydarzenie w życiu człowieka. Aby zbudować dom potrzeba sporo wkładu finansowego. Odkładanie pieniędzy, czy też spłacanie kredytu zajmuje nam długie miesiące, a nawet lata. Dlatego nie chcielibyśmy, żeby cokolwiek poszło nie po naszej myśli.

Wykupienie ubezpieczenia od wszystkich ryzyk zabudowy i montażu sprawi, że nie musimy się już dłużej martwić.

Przedmiotem ubezpieczenia od wszystkich ryzyk budowy mogą być: roboty kontraktowe, sprzęt, wyposażenie, zaplecze robót kontraktowych, maszyny budowlane, koszty uprzątnięcia pozostałości po szkodzie oraz mienie otaczające.

Natomiast w przypadku ubezpieczenia od wszelkich ryzyk montażu przedmiotem ubezpieczenia mogą być: roboty kontraktowe, instalacje lub maszyny będące przedmiotem montażu, koszt montażu, roboty budowlane związane z realizowanymi robotami montażowymi, sprzęt, wyposażenie, zaplecze robót kontraktowych, koszty uprzątnięcia pozostałości po szkodzie, mienie otaczające oraz maszyny budowlane.