O nas


JAK DZIAŁAMY?

Najwyższa JAKOŚĆ oferowanych produktów.  Pod tym pojęciem nie należy rozumieć tego, że wyjdziesz od Nas w euforycznym stanie, bo oprócz faktycznie potrzebnego Ci ubezpieczenia dokupiłeś wiele fantastycznych dodatków z których i tak nigdy nie skorzystasz.

Pewność i poczucie, że dokonałeś zakupu produktu, który chcesz mieć i to z takim zakresem ochrony, jaki faktycznie jest Ci potrzebny jest wyznacznikiem tego, że oferowana przez nas usługa świadczona była na naprawdę najwyższym poziomie. Tym samym chętnie spotkasz się z nami przy okazji odnowienia polisy, uzyskania porady, zawarciu innego ubezpieczenia, czy poleceniu nas Twojej rodzinie czy znajomym. Według nas na tym właśnie polega budowanie ZAUFANIA – wartości niezwykle cennej w budowaniu partnerskich relacji biznesowych.

Nasz zespół działa od 2010 r., w związku z dużą dynamiką rozwoju AP Finanse regularnie powiększamy nasze zasoby kadrowe w najlepszych specjalistów.

Stale podnosimy swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach, dyskusjach oraz zapoznając się z najnowszymi publikacjami. Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi. Nie popadamy w rutynę, a nasze usługi utrzymują się na najwyższym poziomie – na co najlepszym dowodem są referencje i liczne polecenia  naszych Klientów. Poprzez współpracę z odpowiednimi podmiotami zapewniamy naszym Klientom maksymalne bezpieczeństwo świadczonych przez nas usług.

Świadczymy usługi dla szerokiej grupy odbiorców. Naszymi Klientami są zarówno klienci indywidualni, jak i korporacje.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!