Ochrona prawna – co dzięki niej zyskasz?


Czym jest ochrona prawna? Jest to rodzaj ubezpieczenia majątkowego, które gwarantuje nam zwrot kosztów prowadzonych przez ubezpieczonego sporów prawnych. Zwracane są koszty za Adwokata, Radcę Prawnego oraz inne koszty sądowe. Ochrona prawna chroni nie tylko Ciebie, ale również najbliższe Ci osoby które z Tobą zamieszkują.

Ten rodzaj ubezpieczenia skierowany jest dla Ciebie oraz Twojej rodziny, posiadacza samochodu i kierowcy, działalności gospodarczej, oraz gospodarstwa rolnego.

Co można zyskać dzięki takiej ochronie prawnej? Po pierwsze szybki łatwy dostęp do wyspecjalizowanych usług prawnych, ale i również telefoniczną poradę prawną. Dzięki ochronie można dochodzić do odszkodowania z pomocą Adwokata lub Radcy Prawnego bez konieczności płacenia wysokich prowizji.

Jeśli cenisz sobie spokój, wygodę oraz dbasz o pojemność swojego portfela ubezpieczenie ochrony prawnej Ci to zapewni. Gwarantuje nam ono w swoim zakresie wszystkie koszty oraz czynności, które musielibyśmy opłacić sami przy rozwiązywaniu różnych spraw.

Ochrona prawna jest skierowana do wszystkich grup społecznych i daje wsparcie ze strony wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie prawa.

Dzięki zakupowi takiego dodatkowego ubezpieczenia oprócz dostępu do prawnika zyskujemy coś jeszcze – świadomość, że prawo nie jest nam obce. Występowanie na rozprawie z pełnomocnikiem, adwokatem, czy radcą prawnym daje nam ogromny atut przy dochodzeniu swoich spraw.

Zachęcamy więc do zadawania pytań oraz kontaktu w sprawie zakupu ubezpieczenia.