Bezpieczeństwo szyb w Twoim pojeździe


Mając do dyspozycji różnego rodzaju ubezpieczenia nie zawsze orientujemy się, że jest możliwość poszerzenia jego o dodatkowe opcje. Mogą one sprawić, że nasz komfort psychiczny, jak i bezpieczeństwo może ulec znacznej poprawie. Warto więc zapoznać się z ofertami dodatkowych ubezpieczeń. Być może znajdzie się tam coś dla siebie.

Ubezpieczenie szyb w aucie daje dodatkową gwarancję bezpieczeństwa na wypadek uszkodzenia podczas podróży w ubezpieczonym pojeździe. Ochronie podlegają szyby: przednia, boczna oraz tylna.

Takie ubezpieczenie może pokryć koszty związane z wymianą szyby lub jej naprawą.

Dla kogo jest takie ubezpieczenie?

Skorzystać mogą z niego właściciele samochodów osobowych, ciężarowych oraz autobusów.

Zniszczona szyba poprzez złamaną gałąź, nieżyczliwość ludzką, kamień wyskakujący spod kół innego auta. To kilka z przyczyn uszkodzenia szyby.

Uzyskasz pomoc

Dzięki ubezpieczeniu szyby możesz spać spokojnie. Bez względu na to, która z szyb została uszkodzona po zgłoszeniu szkody oraz wszelkich formalnościach zostanie ona w ramach ubezpieczenia naprawioną bądź wymieniona na nową.

Jeśli Twoje auto jest nowe lub po prostu chcesz je dobrze zabezpieczyć przed ewentualnymi szkodami to wykupienie ubezpieczenia szyby jest dla Ciebie.