AP Finanse zostało nagrodzone prestiżowym tytułem Laureata Najwyższa Jakość Quality International 2016


AP Finanse zostało nagrodzone prestiżowym tytułem Laureata Najwyższa Jakość Quality International 2016 w X jubileuszowej edycji programu. Wyróżnienie przyznane zostało w kategorii QI Services – Usługi Najwyższej Jakości.

Otrzymaliśmy tytuł Laureata oraz Złote Godło Najwyższa Jakość QI 2016!

Najwyższa Jakość Quality Inetrnational to obecnie największy konkurs jakościowy w Polsce. Projekt, którego celem jest wskazanie firm lub instytucji, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie.

Patronat nad programem objęli: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Polski Komitet Normalizacyjny oraz Katedra Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Instytucje patronujące gwarantują bezstronność oceny ponieważ nie są związane z żadnym podmiotem gospodarczym.

Jest nam niezmiernie miło, że oferowane przez nas usługi pośrednictwa ubezpieczeniowego zostały ocenione jako usługi najwyższej jakości w skali ogólnopolskiej. To dla nas ogromne wyróżnienie i jednocześnie motywator do dalszych działań. Postaramy się nie zawieźć Państwa w kolejnych latach. Zobowiązujemy się w dalszym ciągu przywiązywać ogromną wagę do bardzo wysokich standardów obsługi.

Prezes Zarządu AP Finanse sp. z o.o.
Aleksandra Szewczyk

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z Gali Najwyższa Jakość Quality International 2016.